Роздуми про спальню.
Облаштовуючи вітальню чи кухню, зазвичай, ми беремо до уваги на тільки власні погляди на моду та стиль, але й не залишаємо поза увагою поради та пропозиції близьких та рідних для нас людей. Безперечно, ми хочемо справляти гарне враження на оточуючих, хочемо, щоб в нас бачили людей зі смаком і статками, людей, які слідкують за останніми віяннями моди. Досить часто, за для цього ми готові схилятися до компромісів та поступатися власним амбіціям. Ми облаштовуємо вітальню, скажімо, у авангардному стилі, хоча не відчуваємо ніякого потягу до авангардизму.

Спальня - приміщення, яке не призначене для сторонніх очей, і тут компроміси недоречні. В облаштуванні спальні господарі можуть не зважати на моду, смаки та інші умовності, що панують в суспільстві, тут кожен має повне моральне право влаштувати все на свій власний смак.

Роздуми про спальню.

Саме тому поради дизайнерів щодо облаштування спалень дуже обережні: комусь подобається простір і мінімальна кількість предметів, комусь - безліч диванчиків, пуфиків, столиків. Стандартний набір меблів в спальню включає в себе ліжко, шафу для одягу, комод, тумбочки біля ліжка та туалетний столик, але переважна більшість салонів надає можливість комплектувати набір меблів на смак покупця.

Зважаючи на різноманіття меблевих виробів в салонах та магазинах, вибір комплекту меблів, чи окремих елементів може тривати дуже довго. Тому розпочинати облаштування спальні треба не з вибору меблів, а...

Нові моделі
© 2010 www.meblistar.com
Homepage  •  Feedback  •  Site rules  •  Advertisement
Яндекс цитирования                 Рейтинг мебельных сайтов на UKRMEBEL.COM